Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Raport pedagoga

Utworzono dnia 01.03.2018
Dnia 1.03.2017r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Malborka. Tematem przewodnim były uzależnienia ( narkotyki, dopalacze, alkohol, nikotyna).Uczniom zostały przedstawione fazy uzależnienia, wpływ środków psychoaktywnych na organizm...
czytaj dalej na temat: Raport pedagoga

Zbiórka karmy przez uczniów klas I-III dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks''

Utworzono dnia 28.02.2018
  Uczniowie klas I-III SP wraz z wychowawczyniami zbierali karmę dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks’’. Akcja trwała dwa tygodnie, zakończyła się 28 lutego. Karma została zawieziona przez organizatorkę...
czytaj dalej na temat: Zbiórka karmy przez uczniów klas I-III dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks''

Łyżwiarskie szaleństwa.

Utworzono dnia 21.02.2018

W dniu 19 stycznia 2018 r., odbyła się wycieczka szkolna na lodowisko do Malborka. Naszymi opiekunami byli: pani Marzena Pallach-Żyra, pani Katarzyna Kwella oraz pan Mariusz Wojtkowiak. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia,  integracja  oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku.

czytaj dalej na temat: Łyżwiarskie szaleństwa.

Zabawa karnawałowa 2018

Utworzono dnia 21.02.2018

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 26 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-V oraz VI-VII i klasy gimnazjum. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie.

czytaj dalej na temat: Zabawa karnawałowa 2018

Konkurs pt. „ Mistrz czytania”

Utworzono dnia 21.02.2018
22.01.2018 r. w Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich odbył się konkurs pt. „ Mistrz czytania” zorganizowany przez bibliotekę szkolną i zespół nauczycieli j. polskiego. W zmaganiach wzięli udział uczniowie kl. IV i V, którzy losowali teksty. Tytuł...
czytaj dalej na temat: Konkurs pt. „ Mistrz czytania”

Uczniowie w Multikinie

Utworzono dnia 21.02.2018

W dniu 18.01.2018 r. piątoklasiści pojechali do Multikina do Elbląga na film pt. „ Paddington 2”.Opiekunami uczniów były: p. D. Błotko i p. M. Mateusiak. Film  rozbawił i wzruszył, bardzo podobał się  uczestnikom wyjazdu. Piątoklasiści byli też w Mc Donaldzie. Zadowoleni, zrelaksowani wróciliśmy do szkoły. Wyjazd był niewątpliwie udany, uczniowie nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.  

czytaj dalej na temat: Uczniowie w Multikinie

IV świetlicowy konkurs warcabowy 2018

Utworzono dnia 18.02.2018

Przed feriami w naszej szkole odbył się kolejny konkurs umiejętności gry w warcaby, który miał miejsce podczas zajęć w świetlicy szkolnej. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zgłosiło się aż 43 uczniów. Konkurs odbył się tylko w dwóch kategoriach, ze względu na małą ilość chętnych do kategorii III- uczniowie gimnazjum.

czytaj dalej na temat: IV świetlicowy konkurs warcabowy 2018

Tańce szkockie podczas XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dzierzgoniu

Utworzono dnia 01.02.2018

W ramach wolontariatu nasza szkolna grupa tańców szkockich 'The Jumping Goats' wsparła swoim występem 26-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dzierzgoniu. 

czytaj dalej na temat: Tańce szkockie podczas XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dzierzgoniu

IIIB Gimnazjum na lodowisku w Malborku

Utworzono dnia 01.02.2018

Dziś , tj. 25 stycznia my, uczniowie klasy IIIB Gimnazjum, wzięliśmy udział w wyjeździe na lodowisko w Malborku. Młodzież aktywnie spędziła godzinę jeżdżąc z zapałem po lodowej tafli. Czasem pomagały nam pingwinki (ha ha ha). Po godzinie morderczego wysiłku nogi odmówiły nam posłuszeństwa.  Zahaczyliśmy wiec o MacDonald, aby odzyskać siły.

czytaj dalej na temat: IIIB Gimnazjum na lodowisku w Malborku

Polub nas!!!

Zegar

Pogoda

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 49

W poprzednim tygodniu: 145

W tym miesiącu: 473

W poprzednim miesiącu: 721

Wszystkich: 15029

Bezpieczne Wakacje 2017