Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

SPORT / Piszą o nas w Pomorskim Związku Piłki Nożnej

Utworzono dnia 17.04.2018

Na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zamieszczona została krótka relacja ze spotkania z trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów, która odbyła się na obiektach sportowych Orlik w Mikołajkach Pomorskich.

czytaj dalej na temat: SPORT / Piszą o nas w Pomorskim Związku Piłki Nożnej

Warsztaty profilaktyczne „Cybernauci”- kompleksowy projekt kształtowania pozytywnych zachowań w sieci

Utworzono dnia 17.04.2018
W dniach 16,17 04.2018r. odbyły się warsztaty profilaktyczne „Cybernauci”- kompleksowy projekt kształtowania pozytywnych zachowań w sieci. Dla klasy VIb, VIIb, IIb gimnazjum. Celem warsztatów  było podniesienie świadomości i kompetencji w zakresie...
czytaj dalej na temat: Warsztaty profilaktyczne „Cybernauci”- kompleksowy projekt kształtowania pozytywnych zachowań w sieci

Przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO”

Utworzono dnia 17.04.2018
Dnia 16.04.2018r. odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO” dla klas I-III SP prezentowane przez Teatr profilaktyczny i Edukacyjny „Magic” z Białegostoku. Celem edukacyjnym bajki było ukazanie trudności związanych z wiekiem dorastania oraz walką z...
czytaj dalej na temat: Przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO”

Finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”

Utworzono dnia 05.04.2018

Znamy wyniki XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych w Kwidzynie. Komisja konkursowa oceniła łącznie 383 prace nadesłane z 43 szkół województwa pomorskiego. 

czytaj dalej na temat: Finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”

XIII Powiatowy konkurs mitologiczny pt. „ W świecie mitów”

Utworzono dnia 28.03.2018

23.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Sztumie odbył się XIII Powiatowy Konkurs Mitologiczny pt. „ W świecie mitów”  skierowany do piątoklasistów. W zmaganiach wzięli udział reprezentanci ze Sztumu, Czernina, Gościszewa, Szrop i Mikołajek  Pomorskich. Z naszej szkoły wystartowały:  Aleksandra Grzywińska i Zuzanna Ładosz z kl. V a. 

czytaj dalej na temat: XIII Powiatowy konkurs mitologiczny pt. „ W świecie mitów”

Szkolny Przegląd Artystyczny Wiosna 2018

Utworzono dnia 27.03.2018

Dnia 21.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich, z okazji pierwszego dnia wiosny,  odbyła się już VII edycja ,,Szkolnego Przeglądu Artystycznego ‘’. W przeglądzie mogły wziąć udział wszystkie klasy naszej szkoły, prezentując się wokalnie, tanecznie lub aktorsko.

czytaj dalej na temat: Szkolny Przegląd Artystyczny Wiosna 2018

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Utworzono dnia 26.03.2018

Dnia 24.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Czerninie odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny. W wyniku eliminacji  w naszej  szkole zostali wyłonieni reprezentanci. 

czytaj dalej na temat: Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Oddaj zużyty telefon komórkowy - atrakcyjne nagrody czekają

Utworzono dnia 24.03.2018

Nasza szkoła  bierze udział w akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte i uszkodzone telefony komórkowe zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu, a udział placówki zostanie nagrodzony. Honorowy patronat nad inicjatywą objął profesor Zbigniew Nęcki  z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

czytaj dalej na temat: Oddaj zużyty telefon komórkowy - atrakcyjne nagrody czekają

Konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena”

Utworzono dnia 21.03.2018

Dnia 07.03.2018 r. w Bibliotece Publicznej  w Mikołajkach Pomorskich odbył się konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena” przygotowany przez p. J. Stępniak i p. D. Błotko. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, a także przybliżenie dzieciom twórczości Andersena. Rywalizowały ze sobą trzy drużyny: „Dzikie łabędzie” z kl. III c,  „Brzydkie kaczątka” z kl. III b.

czytaj dalej na temat: Konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena”

Pasowanie na czytelnika

Utworzono dnia 18.03.2018

14.03.2018 r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klas pierwszych. Zazwyczaj uroczystość ta odbywa się w II semestrze, kiedy uczniowie znają już cały alfabet. Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być  na długo zapamiętana.

czytaj dalej na temat: Pasowanie na czytelnika

Polub nas!!!

Zegar

Pogoda

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 48

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 267

W poprzednim miesiącu: 882

Wszystkich: 17019

Bezpieczne Wakacje 2018