Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Raport pedagoga

Utworzono dnia 18.03.2018

Dnia 16.03.2018r. Odbyła się wycieczka uczniów klas III gimnazjum do Zakładu Karnego w Sztumie. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży z pracą Służby Więziennej, ukazanie organizacji pracy i zasad funkcjonowania więzienia oraz profilaktyka- jakie są konsekwencje złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych. 

czytaj dalej na temat: Raport pedagoga

Szkolny Konkurs Mitów 2018

Utworzono dnia 10.03.2018

6 marca 2018 roku w  Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich odbył się finał Szkolnego Konkursu Mitologicznego dla młodzieży klas V. Wymagania konkursowe to znajomość mitologii greckiej i rzymskiej (według opracowania Jana Parandowskiego) pojęć i zwrotów związanych z kulturą antyczną, związków frazeologicznych, boskich atrybutów i par. W części finałowej wzięło udział pięć zespołów. Warto podkreślić, że poziom przygotowania uczestników był niezwykle wysoki.

czytaj dalej na temat: Szkolny Konkurs Mitów 2018

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci „Moja ulubiona baśń Andersena”

Utworzono dnia 01.03.2018

Dnia 27 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie plastycznym „Moja ulubiona baśń Andersena”. Ogółem na konkurs wpłynęło 47 prac. 

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci „Moja ulubiona baśń Andersena”

Raport pedagoga

Utworzono dnia 01.03.2018
Dnia 1.03.2017r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Malborka. Tematem przewodnim były uzależnienia ( narkotyki, dopalacze, alkohol, nikotyna).Uczniom zostały przedstawione fazy uzależnienia, wpływ środków psychoaktywnych na organizm...
czytaj dalej na temat: Raport pedagoga

Zbiórka karmy przez uczniów klas I-III dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks''

Utworzono dnia 28.02.2018
  Uczniowie klas I-III SP wraz z wychowawczyniami zbierali karmę dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks’’. Akcja trwała dwa tygodnie, zakończyła się 28 lutego. Karma została zawieziona przez organizatorkę...
czytaj dalej na temat: Zbiórka karmy przez uczniów klas I-III dla podopiecznych Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks''

Łyżwiarskie szaleństwa.

Utworzono dnia 21.02.2018

W dniu 19 stycznia 2018 r., odbyła się wycieczka szkolna na lodowisko do Malborka. Naszymi opiekunami byli: pani Marzena Pallach-Żyra, pani Katarzyna Kwella oraz pan Mariusz Wojtkowiak. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia,  integracja  oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku.

czytaj dalej na temat: Łyżwiarskie szaleństwa.

Zabawa karnawałowa 2018

Utworzono dnia 21.02.2018

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 26 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-V oraz VI-VII i klasy gimnazjum. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie.

czytaj dalej na temat: Zabawa karnawałowa 2018

Konkurs pt. „ Mistrz czytania”

Utworzono dnia 21.02.2018
22.01.2018 r. w Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich odbył się konkurs pt. „ Mistrz czytania” zorganizowany przez bibliotekę szkolną i zespół nauczycieli j. polskiego. W zmaganiach wzięli udział uczniowie kl. IV i V, którzy losowali teksty. Tytuł...
czytaj dalej na temat: Konkurs pt. „ Mistrz czytania”

Uczniowie w Multikinie

Utworzono dnia 21.02.2018

W dniu 18.01.2018 r. piątoklasiści pojechali do Multikina do Elbląga na film pt. „ Paddington 2”.Opiekunami uczniów były: p. D. Błotko i p. M. Mateusiak. Film  rozbawił i wzruszył, bardzo podobał się  uczestnikom wyjazdu. Piątoklasiści byli też w Mc Donaldzie. Zadowoleni, zrelaksowani wróciliśmy do szkoły. Wyjazd był niewątpliwie udany, uczniowie nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.  

czytaj dalej na temat: Uczniowie w Multikinie

Polub nas!!!

Zegar

Pogoda

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 48

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 267

W poprzednim miesiącu: 882

Wszystkich: 17019

Bezpieczne Wakacje 2018