Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO”

Utworzono dnia 17.04.2018
Dnia 16.04.2018r. odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO” dla klas I-III SP prezentowane przez Teatr profilaktyczny i Edukacyjny „Magic” z Białegostoku. Celem edukacyjnym bajki było ukazanie trudności związanych z wiekiem dorastania oraz walką z...
czytaj dalej na temat: Przedstawienie profilaktyczne pt. „PINOKIO”

Finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”

Utworzono dnia 05.04.2018

Znamy wyniki XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych w Kwidzynie. Komisja konkursowa oceniła łącznie 383 prace nadesłane z 43 szkół województwa pomorskiego. 

czytaj dalej na temat: Finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Regionalnej „Mój Region”

XIII Powiatowy konkurs mitologiczny pt. „ W świecie mitów”

Utworzono dnia 28.03.2018

23.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Sztumie odbył się XIII Powiatowy Konkurs Mitologiczny pt. „ W świecie mitów”  skierowany do piątoklasistów. W zmaganiach wzięli udział reprezentanci ze Sztumu, Czernina, Gościszewa, Szrop i Mikołajek  Pomorskich. Z naszej szkoły wystartowały:  Aleksandra Grzywińska i Zuzanna Ładosz z kl. V a. 

czytaj dalej na temat: XIII Powiatowy konkurs mitologiczny pt. „ W świecie mitów”

Szkolny Przegląd Artystyczny Wiosna 2018

Utworzono dnia 27.03.2018

Dnia 21.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich, z okazji pierwszego dnia wiosny,  odbyła się już VII edycja ,,Szkolnego Przeglądu Artystycznego ‘’. W przeglądzie mogły wziąć udział wszystkie klasy naszej szkoły, prezentując się wokalnie, tanecznie lub aktorsko.

czytaj dalej na temat: Szkolny Przegląd Artystyczny Wiosna 2018

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Utworzono dnia 26.03.2018

Dnia 24.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Czerninie odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny. W wyniku eliminacji  w naszej  szkole zostali wyłonieni reprezentanci. 

czytaj dalej na temat: Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Oddaj zużyty telefon komórkowy - atrakcyjne nagrody czekają

Utworzono dnia 24.03.2018

Nasza szkoła  bierze udział w akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte i uszkodzone telefony komórkowe zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu, a udział placówki zostanie nagrodzony. Honorowy patronat nad inicjatywą objął profesor Zbigniew Nęcki  z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

czytaj dalej na temat: Oddaj zużyty telefon komórkowy - atrakcyjne nagrody czekają

Konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena”

Utworzono dnia 21.03.2018

Dnia 07.03.2018 r. w Bibliotece Publicznej  w Mikołajkach Pomorskich odbył się konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena” przygotowany przez p. J. Stępniak i p. D. Błotko. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, a także przybliżenie dzieciom twórczości Andersena. Rywalizowały ze sobą trzy drużyny: „Dzikie łabędzie” z kl. III c,  „Brzydkie kaczątka” z kl. III b.

czytaj dalej na temat: Konkurs czytelniczy pt. „ Znawca baśni Andersena”

Pasowanie na czytelnika

Utworzono dnia 18.03.2018

14.03.2018 r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klas pierwszych. Zazwyczaj uroczystość ta odbywa się w II semestrze, kiedy uczniowie znają już cały alfabet. Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być  na długo zapamiętana.

czytaj dalej na temat: Pasowanie na czytelnika

Raport pedagoga

Utworzono dnia 18.03.2018

Dnia 16.03.2018r. Odbyła się wycieczka uczniów klas III gimnazjum do Zakładu Karnego w Sztumie. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży z pracą Służby Więziennej, ukazanie organizacji pracy i zasad funkcjonowania więzienia oraz profilaktyka- jakie są konsekwencje złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych. 

czytaj dalej na temat: Raport pedagoga

Szkolny Konkurs Mitów 2018

Utworzono dnia 10.03.2018

6 marca 2018 roku w  Szkole Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich odbył się finał Szkolnego Konkursu Mitologicznego dla młodzieży klas V. Wymagania konkursowe to znajomość mitologii greckiej i rzymskiej (według opracowania Jana Parandowskiego) pojęć i zwrotów związanych z kulturą antyczną, związków frazeologicznych, boskich atrybutów i par. W części finałowej wzięło udział pięć zespołów. Warto podkreślić, że poziom przygotowania uczestników był niezwykle wysoki.

czytaj dalej na temat: Szkolny Konkurs Mitów 2018

Zegar

Polub nas!!!

The BIG BOOK Project

KODER Junior - Szkoła Mistrzów Programowania

 

Fundacja Większe Mniejsze

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 122

W poprzednim tygodniu: 192

W tym miesiącu: 823

W poprzednim miesiącu: 674

Wszystkich: 18637