Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć dodatkowych

Czcionka:

           ZAJĘCIA DODATKOWE

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA LEKC.

1.

Kwella Katarzyna

przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek

7 i 8

2.

Wysocka Elżbieta

zaj.wyrównawcze

Środa

7

3.

Karpowicz Katarzyna

Realizacja projektu”Błękitni”

zaj.rozwijające

Poniedziałek

8, 9

czwartek

7

4.

Gałązka Kamila

zaj.wyrównawcze

Poniedziałek

0

wtorek

6

5.

Woźniak Barbara

zaj.rozwijające z matematyki

Wtorek

0

Środa

0

6.

Grębowska Sylwia

 

Zaj.taneczne

Poniedziałek

8

Zaj.sportowe

Piątek

7

j.niemiecki -zaj.wyrównawcze

Piątek wg.potrzeb

7

7.

Wojtkowiak Mariusz

Zaj.informatyczne

Poniedziałek

0

SKS

Środa

0

Gry sportowe

Czwartek

8

8.

Wengielewska Maria

zaj.wyrównawcze kl.II

Poniedziałek

5

wtorek

5

9.

Skoczińska Katarzyna

zaj.wyrównawcze kl.I

Środa

0

piątek

5

10.

Baurycza Alina

Zaj.krajoznawcze

 

Wtorek

7

11.

Goik Katarzyna

Zaj.muzyczne

 

Piątek

 

7 i 8

12.

Żyra Marzena

zaj.rozwijające-j.polski

Poniedziałek

0

Wtorek

0

piątek

0

13.

Bagińska Małgorzata

zaj.wyrównawcze- kl.II

Poniedziałek

5 i 6

 

14.

Jesionkowska Dorota

Gry i zabawy matematyczne- kl.III

Wtorek

6

Czwartek

0

15.

Felski Robert

Zaj.informatyczne

Poniedziałek

0

środa

0

16.

Błotko Dorota

 

Zaj.czytelnicze

Zaj.logopedyczne

Czwartek

czwartek

0

5

17.

Chrzan Anna

Przygotowanie do egzaminu

Czwartek

0

Zaj.wyrównawcze

Piątek

0

18.

 

Gratz Małgorzata

 

Zaj.wyrównawcze

 

Piątek (wg potrzeb)

5

19.

 

Lesińska Natalia

 

Zaj.wyrównawcze

 

Czwartek (wg. potrzeb)

5

20.

Antoniuk Teresa

 

Zaj.wyrównawcze

Piątek (wg.potrzeb)

 

6

Zaj.wyrównawcze -7c

Wg.potrzeb

 

 

21.

 

Żuchowska Ewa

 

Szkolny Klub Wolontariatu

 

Wg. potrzeb

 

Szkolne Koło Caritas

Wg. potgrzeb

 

22.

Dobrzyńska Marzena

Koło Przyjaciół Mikołajek

Wg.potrzeb

 

 

Zaj.wyrównawcze

Wg.potrzeb

 

 

 

 

Zegar

Polub nas!!!

The BIG BOOK Project

KODER Junior - Szkoła Mistrzów Programowania

 

Fundacja Większe Mniejsze

Imieniny