Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć dodatkowych

Czcionka:

Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2018/19

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KL.

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA/nr lekcji

1.

Żyra Marzena

V

Klub miłośników książek

poniedziałek

6

2.

Żyra Marzena

VIII

Zajęcia rozwijające

poniedziałek

0

3.

Żyra Marzena

III gim.

Zajęcia rozwijające

Czwartek

0

4.

Katarzyn Kwella

VIII

Zajęcia rozwijające

Czwartek

0

VII

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

0

5.

Sylwia Grębowska

V i VI

Zajęcia taneczne

Czwartek

Poniedziałek

7

8

6.

Barbara Woźniak

VIII

Rozwijające z matematyki

Środa

czwartek

7

7.10-7.55

7.

Anna Lip

III gim/VIII

Rozwijające z j. angielskiego

Piątek

0

8.

Teresa Antoniuk

VI

Zajęcia rozwijające

Poniedziałek

Wtorek

Środa

0

9.

Teresa Antoniuk

III gim

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

0

10.

Marzena Dobrzyńska

IV-VI

Zajęcia rozwijające

Wtorek

14.30-15.00

11.

Marzena Dobrzyńska

VII-VIII

Koło patriotyczne

Środa

14.30- 15.00

12.

Ewa Żuchowska

V-VI

Szkolne koło Caritas

Środa

 

13.

Ewa Żuchowska

VII,VIII,

III gim

Szkolny Klub Wolontariusza

Wtorek

14.30

14.

Ewa Żuchowska

III gim

Zajęcia rozwijające

Czwartek

Poniedziałek/wg potrzeb/

14.30

0

15.

Kamila Gałązka

IV-VII

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

7.00

16.

Dorota Błotko

VI

Zajęcia wyrównawcze

Środa,Czwartek

7.45-8.00

17.

Elżbieta Wysocka

III gim

Zajęcia rozwijające

Środa

7.00-7.45

18.

Małgorzata Chybalska

III gim

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Środa

7.10-7.55

19.

Katarzyna Goik

Wszystkie

Zajęcia muzyczne

Według potrzeb

Według potrzeb

20.

Teresa Pieńkowska -Fobka

VII i VIII

Zajęcia wyrównawcze lub rozwijające

Wtorek

Piątek

7.20

21.

Justyna Marguardt

III gim

Rozwijające z historii

Czwartek

7.00


 

22

Robert Felski

IV- V

 

 

 

 

SKS piłka nożna

 

 

 

 

Poniedziałek

Piątek

 

 

 

16.00- 17.00

 

 

 

 

 

 

VII,VIII, III gim.

 

SKS piłka nożna

 

 

Poniedziałek

Środa

 

 

07-7.45

13.40- 14.25

 

23

Anna Marszałek –Chrzan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV b,c

z. wyrównawcze

Poniedziałek

 

13.40-14.25

 

IV,V,VI

Zaj. rozwijające

Czwartek

07-7.45

 

VI,VII,VIII

Projekt

Poniedziałek

 

14.30- 15.15

I,II,III

Projekt

Wtorek

12.45-13.30

 

24

Dorota Jesionkowska

 

 

 

 

 

II

Zaj. rozwijające

Poniedziałek

 

11.50-12.35

II

z. wyrównawcze

Czwartek

11.50-12.35

 

25.

Małgorzata Gratz

 

 

 

II

Zaj. rozwijające

Środa

11.50-12.35

II

z. wyrównawcze

Środa

12.45-13.30

26.

 

Katarzyna Skoczińska

II

Zaj. rozwijające/ z. wyrównawcze

Poniedziałek

 

11.50-12.35

27.

 

Małgorzata Bagińska

I

z. wyrównawcze

Poniedziałek

 

11.50-12.35

28.

 

Maria Wengielewska

I

Zaj. rozwijające/ z. wyrównawcze

 

Poniedziałek

 

11.50-12.35

I

z. wyrównawcze

Środa

11.45-12.15

29.

 

Justyna Kulecka

 

I-III

z. wyrównawcze

Poniedziałek

 

07-7.45

 

30.

Mariusz Wojtkowiak

 

 

 

 

Lekka atletyka

/od stycznia/

Wtorek,Środa

7.00- 7.45

14.35- 15.20

 

Gry zespołowe

Wtorek, Czwartek

14.35- 15.20

Zegar

Polub nas!!!

The BIG BOOK Project

KODER Junior - Szkoła Mistrzów Programowania

 

Fundacja Większe Mniejsze

Imieniny