Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć dodatkowych

Czcionka:

LP

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć dodatkowych

Dzień tygodnia, planowana godzina

1

Gratz M.

*Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze.

 

* Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasa Ib

Wtorek godz. 11.50-12.45

 

 

 

Czwartek godz. 11.50-12.35

2

Kulecka J.

Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze.

 

Klasa IIa

Środa godz. 7.10-7.55

 

 

3

 

Felski R.

SKS

Piątek godz. 17.00

 

 

Poniedziałek godz. 17.00

 

4

Ziemieniak T.

Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze.

 

Klasa Ia

Środa godz. 11.50-12.35

 

 

Czwrtek godz. 7.00-7.45

5

Bagińska M.

Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze.

* Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasa

 

Klasa IIIc

Środa 7.00-7.45

 

Wtorek 11.50-12.45

6

Wengielewska M.

Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze.

 

* Zajęcia rozwijające uzdolnienia

 klasa III b

 

 

Poniedziałek  7.25-7.55

Środa 7.25-7.55

 

Wtorek 11.50-12.35

 

 

 

 

7

Kwella K.

Zajęcia rozwijające klasa V

 

ZDW- klasa VIa, VIb

Poniedziałek  13.40-14.25

 

 

Czwartek 13-40-14.25

8

Marszałek- Chrzan A.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy IV-VI

 

* Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Klasy IV-VI

 

Poniedziałek 7.00-7.45

Wtorek 13.40-14.25

 

 

Wtorek 14.35-15.20

9

Wojtkowiak M.

SKS

Wtorek, środa 7.00-7.45

Wtorek 14.30-15.30

 

10

Żyra M.

*Zajęcia Dydaktyczno-wyrównawcze klasa IIIa

 

 

Przygotowanie do egzaminu klasy III

- Zajęcia Rozwijające klasa VI

 

 

 

Wtorek 7.00-7.45 ( co 2 tydz.)

 

 

 

 

 

Wtorek 7.00-7.45 ( co 2 tydz.)

 

 

11

 

Lip A.

 

Tańce szkockie

 

Czwartek  8.55-9.40

12

Gałązka K.

-Zespół wyrównawczy z matematyki klasy

 IV, V

 

 

Poniedziałek, 7.15-7.55

 

 

Czwartek,  7.15-7.55

13

Chybalska M

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki klasy IIIa, IIIb gim

 

 

Środa 7.10-7.55

 

14

 Pieńkowska-Fobka T.

 Zajęcia rozwijające zainteresowanie

 ( chemia)III Gim

Klasa II Gim

Piątek 13.30-15.00

 

 

Wtorek 14.30-16.00

15

Antoniuk T.

 

- Przygotowanie do egzaminu

gimnazjalnego IIIb

 

 

 

- Zajęcia

wyrównawcze klasa Vc

 

 

Wtorek  7.00-8.00 ( co 2 tydz.)

 

 

 

 

Czwartek 14.30-15.20

16

Dobrzyńska M

-Koło historyczne klasy IV- VI

 

Koło Patriotyczne III gim

 

Poniedziałek 12.45-13.30

Wtorek 13.40-14.25

 

 

Czwartek 13.40-14.25

17

Żuchowska E

 Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Koło WOS

Poniedziałek 7.00-7.45

Środa 14.35-15.20

Czwartek 7.00-7.45

 

Poniedziałek 14.35-15.20

Piątek 13.40-14.25

 

18

Goik K.

Koło muzyczne

Według potrzeb szkolnych i lokalnych.

 

 

 

19

Marguardt J.

 

- Koło historyczne

 

 

Poniedziałek 7.00-7.45

 

Środa 12.45-13.30, 13.45-14.35

 

 

 

 

Polub nas!!!

Zegar

Pogoda

Imieniny

Bezpieczne Wakacje 2017