JASEŁKA – DZISIAJ W BETLEJEM

Utworzono dnia 04.02.2020

Boże Narodzenie – święta wyjątkowe i ważne. W dniu 20 grudnia mogliśmy przeżyć to wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat jakby Chrystus dziś miał do nas przyjść.

W tym roku Boże Narodzenie opowiedziały dzieci klasy trzecich, a uczniowie klas ósmych dodali przesłanie, życzenia świąteczne i przygotowali scenografię.  Po Jasełkach odbył się koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów klas 1-3. Dzieci zaśpiewały też piosenki świąteczne w języku angielskim, które przygotowała z nimi pani Natalia Kniaź -Kubacka. Ten przedświąteczny dzień zakończył się  wigiliami klasowymi. W świąteczny nastrój, wprowadzili nas już dzień prędzej uczniowie klas 4-8 prezentując przygotowane kolędy.                                                                                                                                      Uczniowie klas 1-8 przygotowali kolędy po opieką swoich wychowawców. Jasełka zostały przygotowane przez panie katechetki i nauczycielkę muzyki panią Katarzynę Goik. Koncert kolęd odbył się pod okiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Sylwii Grębowskiej.

W dniu 12 stycznia Jasełka przedstawiono w kościele w Mikołajkach Pomorskich.

JASEŁKA – DZISIAJ W BETLEJEM

Utworzono dnia 04.02.2020, 09:22