Uczniowie na meczu Ekstraklasy

Utworzono dnia 13.12.2017

W dniu 13.12.2017 r.uczniowie Szkoły Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich wraz z rodzicami, wybrali się na mecz ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk, a Pogonią Szczecin. Niecodzienną atrakcją było wyprowadzenie piłkarzy Lechii i Pogoni na środek murawy. Wzięło w nim udział aż jedenastu naszych uczniów. Dla dzieci było to przeżycie nie do opisania!

Ponad siedemdziesięcio osobowa grupa mikołajskich kibiców mimo głośnemu dopingowi nie zobaczyła zwycięstwa swojej ulubionej drużyny Lechii Gdańsk, gdyż przegrali z Pogonią 1:3.  Mimo porażki zabawa i przeżycia związane z wycieczką sportową utkwią w głowach na długi czas.

Organizatorami wycieczki byli nauczyciele wychowania fizycznego, pani Sylwia Grębowska i Robert Felski.

GALERIA Z MECZU

Bezpieczne Wakacje 2017