Wyjazd na lodowisko

Utworzono dnia 09.02.2020

Dnia 05.02.2020r. uczniowie naszej szkoły odbyli wyjazd na lodowisko do Malborka. Wyjazd organizowały p. Kamila Gałązka oraz p. Katarzyna Goik. Na wycieczkę zapisało się pięćdziesięcioro uczniów w związku z tym dodatkowym opiekunem była p. Alina Baurycza.

Celem wyjazdu było nie tylko wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, ale także: rozwijanie indywidualnych zainteresowań i zamiłowań do sportu zimowego jakim jest jazda na łyżwach, pokonywanie własnych słabości i lęków, rozwijanie wytrwałości w dążeniu do celu, wzmacnianie właściwych postaw opartych na współpracy w grupie i szacunku dla koleżanki czy kolegi oraz utrwalenie podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na lodowisku. Uczniowie bardzo wspierali się podczas nauki jazdy na łyżwach, bardzo sobie pomagali podczas niefortunnych upadków oraz starali się dbać o własne bezpieczeństwo.

W wyjeździe brali udział przede wszystkim uczniowie klasy 8 A oraz 8 B. Jednakże mieliśmy także  uczniów z klasy: 6 A, 6 B, 7 A, 7 B, 7 C. Po dwugodzinnej jeździe na lodowisku, udaliśmy się na posiłek. Wycieczkę uważamy za naprawdę udana co można było zauważyć po zadowolonych minach naszych uczniów.

Wyjazd na lodowisko

Utworzono dnia 09.02.2020, 17:49