Umysł przyłapany, czyli wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Utworzono dnia 14.11.2017

Powiedz mi to zapomnę,

naucz mnie, to może zapamiętam,

zaangazuj mnie, to sie nauczę

Benjamin Franklin

11 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły - uczestnicy Projektu Edukacyjnego, pod opieką nauczycieli udali się na wycieczkę do CN Kopernik - największego centrum nauki w Polsce.

Misją jego jest inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi... Poszukuje ono także efektywnych metod edukacyjnych, pozwalajacych kształtować kompetencje niezbędne w naszych czasach. Zaliczamy do nich umiejętność wyszukiwania wiedzy, krytycznego myślenia, kreatywność, twórcze rozwiązywanie problemów.

Czy pozwoli to odpowiedzieć na kluczowe pytania i osiągnąc kolejnym pokoleniom sukces w edukacji? Miejmy nadzieję, bo nasza wizyta to ważna i mądra próba.
Podczas pobytu w Warszawie odwiedziliśmy także Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego oraz podziwialismy piękne wnętrza Zamku Królewskiego.

Umysł przyłapany, czyli wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Utworzono dnia 14.11.2017, 22:58