Album o Polsce klasy IV b

Utworzono dnia 20.11.2018

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klasy 4b wraz z wychowawcą Barbarą Woźniak przygotowali ALBUM O POLSCE pod tytułem „Polska nasza mała ojczyzna”. W albumie tym znalazły się zdjęcia miejscowości z których pochodzą uczniowie, czyli:  Dworka, Krasnej Łąki, Krastud, Cieszymowa i Mikołajek Pomorskich. Album zawierał zdjęcia i dekoracje wykonane przez uczniów oraz opis tych miejscowości.

Poza tym uczniowie klasy 4b przygotowali dekorację Sali nr 6. Wykonali ozdoby okienne i gazetkę o tematyce patriotycznej.

Przygotowali także biało – czerwone kotyliony dla wszystkich uczniów klasy wykorzystane podczas pochodu.

Uczniowie klasy dokonali także wpisu do księgi pamiątkowej położonej w gimnazjum. Oby wszystkie życzenia dla Polski się spełniły.

Album o Polsce klasy IV b

Utworzono dnia 20.11.2018, 17:34